Zdalne nauczanie – zwrot pieniędzy za bilety MPK – Nowa Trybuna Częstochowska Zdalne nauczanie – zwrot pieniędzy za bilety MPK | Nowa Trybuna Częstochowska
Częstochowa, powiat

Zdalne nauczanie – zwrot pieniędzy za bilety MPK

UM Częstochowa
Zdalne nauczanie – zwrot pieniędzy za bilety MPK

W związku z wprowadzeniem zdalnego nauczania, częstochowskie MPK zwróci uczniom i studentom pieniądze za bilety okresowe obowiązujące w czasie ograniczeń.

Żeby uzyskać zwrot należy zwrócić się z pisemnym wnioskiem np. drogą mailową na adres bilety@mpk.czest.pl lub sekretariat@mpk.czest.pl (ewentualnie drogą pocztową) ze wskazaniem okresu, którego dotyczy sprawa wraz z podaniem numeru karty miejskiej z biletem i numerem rachunku bankowego, na który zostanie zwrócona określona suma.

· Kwota będzie wyliczona proporcjonalnie od dnia wprowadzenia nauki zdalnej dla ucznia lub studenta do końca ważności danego biletu (jeśli bilet wygasł w międzyczasie).
· W przypadku, kiedy bilet jest wciąż ważny, okres do zwrotu będzie wyliczony za czas od dnia wprowadzenia nauki zdalnej do dnia jej zniesienia lub do daty zakończenia ważności biletu jeśli okres nauki zdalnej będzie dłuższy niż jego ważność.
· Wniosek powinien być złożony niezwłocznie. Prośba o zwrot powinna zostać złożona w trakcie trwania nauki zdalnej. Wnioski wysłane po przywróceniu nauki stacjonarnej będą rozpatrywane negatywnie.
· Po złożeniu wniosku o zwrot niewykorzystanej wartości, bilet zostaje zablokowany i nie uprawnia do korzystania z przejazdów. Osoby podróżujące bez ważnego biletu narażają się na karę finansową.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Częstochowa, powiat

Masz ciekawy temat? Zadzwoń!

Tel. 34 324-40-01

Więcej w Częstochowa, powiat

nauka_zdalna-1

500 ZŁOTYCH DLA NAUCZYCIELEK I NAUCZYCIELI

Marcin Syguda23 Listopad 2020
syreny

Test syren

Marcin Syguda20 Listopad 2020
wirus

W Częstochowie i powiecie mamy blisko 400 zakażonych. Chorych prawie 4 tys.

Ewa Chojnacka6 Listopad 2020
zolta-strefa-czestochowa_1

Częstochowa w żółtej strefie

Ewa Chojnacka11 Październik 2020
usta_i_nos

OD SOBOTY JESTEŚMY W ŻÓŁTEJ STREFIE

Ewa Chojnacka8 Październik 2020
lis

SZCZEPIENIE LISÓW

Ewa Chojnacka14 Wrzesień 2020