Szokujące nagranie z wypadku w Kaletach – Nowa Trybuna Częstochowska Szokujące nagranie z wypadku w Kaletach | Nowa Trybuna Częstochowska
Region

Szokujące nagranie z wypadku w Kaletach

Kadr z monitoringu ulicznego z miejsca wypadku w Kaletach | Youtube
Szokujące nagranie z wypadku w Kaletach

W Kaletach kierowca samochodu stracił panowanie nad pojazdem i potrącił 25-latka, który szedł z bratem po chodniku. Sprawca uciekł z miejsca wypadku. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać moment zdarzenia.

Na łuku drogi przy skrzyżowaniu ulic Lublinieckiej i Fabrycznej w Kaletach kierujący volvo stracił panowanie nad autem, zjechał na chodnik i potrącił 25-latka, który szedł razem z 28-letnim bratem. Trafił on do szpitala, jest w stanie ciężkim, ale stabilnym. Kierowca i pasażerowie uciekli z miejsca wypadku.

– Samochód przewrócił się na bok, kierujący i pasażerowie wyszli z niego i oddalili się, nie udzielając pomocy poszkodowanemu, nie wzywali też służb – przekazał sierż. szt. Jacek Mężyk z komendy policji w Tarnowskich Górach.

Do sieci trafiło nagranie z miejsca wypadku – widać, jak auto wypada z zakrętu, zjeżdża na chodnik i pas zieleni, po czym uderza w jednego z dwóch mężczyzn.


Policja w Tarnowskich Górach zatrzymała już trzy osoby w związku z tym wypadkiem. Wciąż poszukiwana jest czwarta osoba. Nie wiadomo również, kto konkretnie prowadził volvo.
Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Region

Więcej w Region

lotnisko

Rekordy zakażeń w woj. śląskim. Rośnie szpital polowy na lotnisku

Ewa Chojnacka11 Listopad 2020
ozdrowieniec_czewa

POTRZEBNE OSOCZE!

Ewa Chojnacka10 Listopad 2020
droga

Już 34 km A1 na Warszawę dostępne

Jarosław Jędrysiak5 Listopad 2020
mokra-pomnik

Pomnik zabytkiem

Jarosław Jędrysiak5 Listopad 2020
lotnisko

Chorzy z COVID-19 zajmą hangar na lotnisku. Szpital polowy ma powstać w Pyrzowicach

Ewa Chojnacka4 Listopad 2020
bg2-1-_g

Druga edycja największego magazynu biznesowo-gospodarczego już jest!

Magdalena Kurzak4 Listopad 2020