Utrudnienia w Śródmieściu – demontaż torów tramwajowych – Nowa Trybuna Częstochowska Utrudnienia w Śródmieściu – demontaż torów tramwajowych | Nowa Trybuna Częstochowska
Częstochowa

Utrudnienia w Śródmieściu – demontaż torów tramwajowych

UM Częstochowa
Utrudnienia w Śródmieściu – demontaż torów tramwajowych

W poniedziałek 23 listopada rozpocznie się demontaż starej infrastruktury linii tramwajowej w Śródmieściu. Aleje Kościuszki i Wolności zostaną – do odwołania – zawężone do jednego pasa.

Związku z remontem jezdnia zawężona zostanie o jeden pas ruchu po stronie drogi przylegającej do torowiska, utrudnienia mogą też występować na przyległych chodnikach. Po zakończeniu prac przygotowawczych wykonawca przystąpi do właściwej przebudowy odcinka śródmiejskiego. Na razie żadnymi pracami czy przygotowaniami do nich nie będą objęte skrzyżowania pomiędzy al. Jana Pawła II a Rondem Mickiewicza. Mapka utrudnień dostępna jest w załączniku.

Masz ciekawy temat? Napisz do nas list!
Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem? Masz ciekawy temat? Napisz do nas! Listy od czytelników już wielokrotnie nas zainspirowały, a na ich podstawie powstały liczne teksty.

Kliknij aby dodać komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Częstochowa

Więcej w Częstochowa

img_0000-84

ZWYCIĘSKA OBRONA LWOWA

Marcin Syguda23 Listopad 2020
elektryczne_auto_00

PRZYSZŁOŚĆ ELEKTROMOBILNOŚCI W CZĘSTOCHOWIE

Marcin Syguda23 Listopad 2020
rower

CZĘSTOCHOWSKI ROWER MIEJSKI W 2020 ROKU

Marcin Syguda23 Listopad 2020
liscie

Jeżo-strefy

Marcin Syguda20 Listopad 2020
budzet-czwa

Projekt budżetu miasta Częstochowy na rok 2021

Marcin Syguda20 Listopad 2020
droga

Uzupełnienie infrastruktury drogowej

Marcin Syguda20 Listopad 2020