Kontakt – Nowa Trybuna Częstochowska Kontakt | Nowa Trybuna Częstochowska

Kontakt


Redakcja „Nowej Trybuny Częstochowskiej”

Telefon / Fax: 34 317 33 23

e-mail: redakcja@trybunaczestochowska.pl

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach: 9.00 – 17.00


Al. NMP 30
42-200 Częstochowa

Zobacz komentarze (18)

18 Komentarze

 1. Patrycja

  10 Listopad 2020 at 09:06

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony internetowej. Proponujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że trudno znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem telefonu 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kot

 2. Marek Kuza

  25 Wrzesień 2020 at 09:15

  Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Serdecznie pozdrawiam,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 3. Patrycja

  15 Wrzesień 2020 at 11:33

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym przedstawić Państwu ofertę na stworzenie nowej strony www. Oferujemy bardzo atrakcyjne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Gwarantuję, że ciężko znaleźć na rynku bardziej atrakcyjną.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Zak

 4. Marek Kuza

  20 Lipiec 2020 at 08:21

  Dzień dobry,

  chciałbym zaproponować Państwu zapoznanie się z ofertą kampanii e-mail marketingowych. Jest to bardzo skuteczne i efektywne źródło pozyskiwania nowych klientów. Nasza firma oferuje kompleksową usługę, poczynając od przygotowania strony reklamowej, przez dostarczenie wszystkich elementów niezbędnych do przeprowadzenia kampanii, po jej realizację.
  Jeśli w tych kilku zdaniach udało mi się Państwa zainteresować – proszę o odpowiedź. Skontaktujemy się i przedstawimy szczegóły oferty.

  Pozdrawiam,
  Marek Kuza
  https://marketing-mail.pl

 5. Patrycja

  13 Lipiec 2020 at 09:27

  Dzień dobry,

  mam na imię Patrycja i chciałabym zaproponować Państwu stworzenie nowej strony www. Oferujemy bardzo korzystne warunki współpracy i wyręczamy naszych klientów w wielu sprawach.

  Jeśli są Państwo zainteresowani, to chętnie zaprezentujemy szczegóły naszej oferty. Zapewniam, że trudno znaleźć na rynku korzystniejszą.

  Bardzo proszę o odpowiedź na adres sprzedaz@densito.pl lub kontakt z działem handlowym pod numerem 792-519-647.

  Miłego dnia, Patrycja Kwiecien

 6. Bettina Ahern

  19 Czerwiec 2020 at 12:23

  Hi,

  We’re wondering if you’ve ever considered taking the content from trybunaczestochowska.pl and converting it into videos to promote on Youtube using Content Samurai? You simply add the text and it converts it into scenes that make up a full video. No special skills are needed, and there’s access to over 1 million images/clips that can be used.

  You can read more about the software here: https://turntextintovideo.com – there’s also a link to a totally free guide called the ‚Youtube SEO Cheat Sheet’, full of fantastic advice on how to help your site rank higher in Youtube and in Google.

  Kind Regards,
  Bettina

 7. André

  12 Czerwiec 2020 at 18:41

  Bonjour,

  J’ai essayé de vous joindre au sujet de votre site trybunaczestochowska.pl.

  Je constate que vous avez fais des effort pour son référencement, et vous en félscite.

  Néanmoins, il vous restes beaucoup beaucoup à faire pour le positioner correctement dans les results de google.

  il fuadrait égalemment soignier le design du site qui me parait largemment amméliorable.

  Si vous voulez amméliorer tout ça, je vous propose un entretien par tel pour qu’e l’on en discute, quand pensez vous ?

  Merci et à très bientôt
  André
  07.60.61.00.01

 8. Sallie Mcnabb

  30 Marzec 2020 at 16:41

  Good evening, I was just checking out your site and submitted this message via your feedback form. The contact page on your site sends you these messages to your email account which is the reason you are reading my message at this moment right? This is the most important achievement with any kind of online ad, getting people to actually READ your message and that’s exactly what I just accomplished with you! If you have an ad message you would like to promote to tons of websites via their contact forms in the US or anywhere in the world send me a quick note now, I can even focus on your required niches and my pricing is very reasonable. Write an email to: trinitybeumer@gmail.com

 9. Monika Paź

  4 Marzec 2020 at 10:07

  Dzień dobry,

  na imię mam Monika i chciałabym dowiedzieć się czy reklamowali Państwo swoje usługi i produkty przez reklamy e-mail?
  Jest to doskonałe i niezwykle efektywne źródło nowych klientów i zamówień. Nasza firma specjalizuje się w tego typu reklamach i zapewnia wszelkie konieczne elementy potrzebne do jej przeprowadzenia.

  Jeśli chcieliby Państwo poznać detale – bardzo proszę o odpowiedź lub wiadomość na adres biuro@marketingwemail.pl. Skontaktujemy się i złożymy niezobowiązującą propozycję.

  Pozdrawiam, Monika

 10. Carri Stegall

  25 Luty 2020 at 16:37

  How would you like to submit your advertisement on 1000’s of Advertising sites every month? Pay one low monthly fee and get virtually unlimited traffic to your site forever! Get more info by visiting: http://www.highvolumeads.xyz

 11. Joey Major

  18 Luty 2020 at 16:26

  Do you want to submit your business on thousands of advertising sites monthly? One tiny investment every month will get you virtually unlimited traffic to your site forever!To get more info take a look at: http://www.submitmyadnow.tech

 12. Cooper Stclair

  29 Styczeń 2020 at 21:11

  Are you looking for powerful advertising that actually gets good results? Sorry to bug you on your contact form but actually that was the whole point. We can send your ad copy to sites through their contact forms just like you’re reading this ad right now. You can specify targets by keyword or just fire off mass blasts to websites in the location of your choice. So let’s assume you would like to push through an ad to all the interior decorators in the US, we’ll scrape websites for only those and post your ad text to them. Providing you’re advertising some kind of offer that’s relevant to that type of business then you’ll be blessed with an amazing response!

  Shoot an email to mark3545tho@gmail.com for details on how this works

 13. Kancelaria CHF

  10 Styczeń 2020 at 12:41

  Dzień dobry,

  jeśłi parę lat temu zdecydowałeś się na kredyt we frankach i mimo regularnego spłacania rat Twoje zadłużenie nadal jest duże – napisz do nas.

  Jesteśmy kancelarią specjalizującą się w kredytach frankowych, efektywnie pomagamy ponad 1200 klientom. Pozwól, że pomożemy także Tobie lub Twoim bliskim.

  Zapraszamy do kontaktu – bezpłatnie i bez żadnych zobowiązań przeanalizujemy Twoją umowę kredytową i wydamy wstępną opinię prawną.

  Wystarczy w odpowiedzi na tą wiadomość podać numer telefonu na jaki będziemy mogli, w dogodnym dla Państwa terminie, zadzwonić.

  Pozdrawiamy,
  e-mail: biuro@wyfrankowani.pl
  tel. 531-288-404

 14. Kamil Rolczyk

  12 Sierpień 2019 at 08:34

  Dzień dobry,

  oczywiście mam świadomość, że posiadacie już Państwo stronę internetową. Niemniej jednak chciałbym zapytać, czy na dzisiejszym etapie rozwoju biznesu nie są Państwo zainteresowani stworzeniem całkiem nowej strony www lub sklepu internetowego?
  Strony www starzeją się niezwykle szybko i to zarówno w sensie technologicznym jak i estetycznym. Możliwości Internetu rosną bardziej niż jakiejkolwiek branży – a nowa strona, czy też nowy sklep, to całkiem nowy potencjał.

  Jeśli tak, to proszę o krótką odpowiedź. Skontaktuję się i przedstawię szczegóły oferty. Podanie numeru telefonu komórkowego w mailu – zdecydowanie ułatwi przekazanie niezbędnych informacji.

  Nasza propozycja jest bardzo atrakcyjna cenowo. Wiemy jak dostosować się do możliwości i potrzeb małych i średnich przedsiębiorstw. Tworzone (od 20 lat) przez nas strony i sklepy internetowe są nowoczesne, wygodne w użyciu, proste w obsłudze, bezpieczne i bezawaryjne.

  Serdecznie zapraszam do kontaktu.

  Kamil Rolczyk
  tel.: 792-483-331
  https://www-firmy.pl

 15. Krystian Metko

  16 Lipiec 2019 at 08:40

  Dzień dobry,

  pomagamy w skutecznym pozyskiwaniu nowych klientów naszym biznesowym partnerom. Wielkim i malutkim firmom. Efektywnie i nie obdzierając ich ze skóry. Jedną z najskuteczniejszych metod, jest wysyłka maili.

  Jeśli jesteście Państwo zainteresowani zdobyciem nowych klientów i reklamą swoich usług i produktów za pomocą mailingu, to chętnie zadzwonię i dokładnie zaprezentuję naszą ofertę. W takim przypadku proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu.

  Krystian Metko – tel.: 792-483-331

 16. Katarzyna

  27 Styczeń 2019 at 11:18

  Dzień dobry,

  Jestem osobą pracującą w firmie od lat prowadzącej działania reklamowe, których celem jest zwiększenie skuteczności i efektywności funkcjonujących w Internecie sklepów i stron internetowych. Specjalizujemy się między innymi w zarządzaniu kampaniami reklamowymi w serwisie Facebook, prowadzenimy na zlecenie naszych klientów ich firmowe profile na tym portalu, a także prowadzimy kampanie w Google.

  Nie ukrywam, że moją intencją jest namówienie Państwa na skorzystanie z naszej oferty w tym właśnie zakresie. Jeśli chcecie Państwo zwiększyć ruch w serwisie trybunaczestochowska.pl, jeśli chcecie, żeby ta zwiększona ilość wizyt przyniosła spodziewane efekty i zwiększyła sprzedaż Państwa towarów i/lub usług, to bez wątpienia potrafimy w tym skutecznie pomóc. Jesteśmy w tym naprawdę dobrzy. Jesteśmy też bardzo skuteczni. Mamy „rozsądne” a nawet „bardzo rozsądne” ceny.

  Jeżeli dacie mi Państwo szansę, to chętnie bliżej przedstawię naszą ofertę. W razie zainteresowania uprzejmie proszę o odpowiedź na tę wiadomość i zachęcam do podania numeru telefonu, który umożliwi mi przedstawienie oferty w sposób, który będzie dla Państwa wygodny.

  Pozdrawiam serdecznie.

  tel.: 536-410-956
  e-mail: kontakt@internetowa-reklama.pl

 17. Oferta

  23 Grudzień 2018 at 11:33

  Dzień dobry,

  jesteśmy małym, kreatywnym zespołem wydzielonym ze struktur dużej, międzynarodowej firmy. Specjalizujemy się w projektowaniu elementów wizualizacji. Możemy stworzyć Państwu piękne, nowoczesne LOGO. Logo dla strony trybunaczestochowska.pl lub dla jakiejkolwiek innej prowadzonej przez Państwa aktywności gospodarczej czy też społecznej.
  Logo takie, że klienci będą kręcić głowami z podziwu a konkurencja będzie skręcać się z zazdrości :-). Równie chętnie zaprojektujemy Państwu cały pakiet elementów graficznych, takich jak WIZYTÓWKI I PAPIER FIRMOWY. Projektujemy zarówno dla wielkich firm jak i dla tych najmniejszych.

  Pracujemy sprawnie a nasze usługi świadczymy w atrakcyjnych i BARDZO KONKURENCYJNYCH CENACH (500 zł netto za logo lub 700 zł netto za logo, wizytówki i papier firmowy). Stawiamy na jakość, dobre relacje i końcową satysfakcję każdego naszego klienta.

  Jeśli są Państwo zainteresowani szczegółami, to prosimy o zwrotnego maila (NAJLEPIEJZ NUMEREM TELEFONU KONTAKTOWEGO) lub wypełnienie formularza na stronie https://identyfikacja-wizualna24.pl.

  Prosimy o podanie numeru kontaktowego, ponieważ z doświadczenia wiemy, że część korespondencji nie dociera do naszych klientów lub wpada do niewłaściwych folderów.

  Serdecznie pozdrawiamy,
  Paulina, Daniel i Jarek

  Telefon: 794-371-191

 18. Pingback: Kampania za 0 zł! – Nowa Trybuna Częstochowska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>